plaża

Noclegi nad polskim morzem

Przeważnie udajemy się na kurorty nadmorskie po to, aby nasze ciało przyswoiło sobie odrobinę zdrowego jodu, jak i oczywiście z tej racji, że chcemy zapomnieć o naszych codziennych sprawach i oczywiście także z takiego powodu, by nasz kolor skóry nabrał brązowego odcienia. Nie musimy się jednak przejmować, kiedy pogoda nie dopisze, gdyż decydując się na taki wariant, jak noclegi w Rewalu, będziemy mieć tę możliwość, by zafundować naszej skórze lekko ciemniejszy odcień, kiedy pójdziemy na solarium. Oczywiście, kiedy uda nam się trafić na wspaniale osłonecznioną plażę taki wariant będzie po prostu zbyteczny, gdyż najlepszym rozwiązaniem jest tutaj przeważnie naturalne solarium, jeśli mamy zamiar zachować rozsądek i stosować właściwe kremy z filtrami.

 

Osłoneczniony Rewal jest naprawdę uroczym miejscem na ziemi, dlatego też, kiedy już się tutaj znajdziemy z wielkim smutkiem przychodzi nam wyjechać z tego miejsca, kiedy nasz pobyt dobiega końca. Będziemy mogli wspominać takie niezapomniane przeżycia, jakie nam towarzyszyły podczas uprawiania sportów ekstremalnych, takich jak latanie paralotnią, czy też, gdy wybraliśmy się na spływy kajakowe, które potrafią być niezwykle mocnym przeżyciem, zwłaszcza w bardziej wietrzne dni, kiedy nurt nie jest tak łagodny i musimy się wówczas mocno trzymać i dobrze sterować naszymi wiosłami, by nie doszło do przewrócenia naszej łodzi.

 

Z pewnością nie wymażemy z naszej pamięci takich momentów , w których mogliśmy podziwiać naturalne piękno tutejszych krajobrazów oraz zachowane szczątki zabytkowych kościołów.  Będziemy mogli przywieźć ze sobą bardzo dużo różnorodnych zdjęć, że nasi przyjaciele będą bardzo zdziwieni, kiedy im oznajmimy, że wszystkie one pochodzą z takiego regionu, jak Rewal, który jest bogaty w atrakcje, życzliwych ludzi i oczywiście wspaniałe bary, gdzie można skosztować regionalnych potraw, a wieczorem bawić się przy dźwiękach wspaniałej dyskotekowej muzyki. Z takich właśnie przyczyn ten region ma w sobie bardzo wiele czaru, którego przyszłoby nam długo oszukać w innych kurortach.

 

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *